Fibergrave

Fibergrave to innowacyjny jednowarstwowy produkt, który otwiera drzwi do wielu nowych możliwości znakowania laserowego tworzyw sztucznych.

Jedną z najważniejszych cech Fibergrave jest zdolność do tworzenia kontrastowego znaku laserem Fiber lub YAG na powierzchni laminatu. Ponadto możliwość wycinania dowolnych kształtów z wykorzystaniem standardowego lasera CO2, frezarki lub grawerki mechanicznej sprawia, że Fibergrave jest wszechstronnym rozwiązaniem dla specjalnych etykiet.

Używając laminatu Fibergrave uzyskasz trwałe, bardzo precyzyjne oznaczenia, w tym możliwość uzyskania różnych odcieni czerni.

Jest niezastąpiony przy grawerowaniu czytelnych kodów kreskowych, kodów QR i dwuwymiarowych kodów matrycowych.

Jest łatwiejszy i szybszy w obróbce w porównaniu z blachą aluminiową lub stalą nierdzewną. Fibergrave jest odporny na promieniowanie UV – idealny do zastosowań zewnętrznych, takich jak etykiety przemysłowe i tabliczki identyfikacyjne.

FiberGrave jest odporny chemicznie na olej, płyn przekładniowy, naftę, benzynę, glicerol, chlor oraz środki czyszczące na bazie amoniaku. Nie zaleca się kontaktu laminatu z kwasem siarkowym, rozcieńczalnikiem do farb, terpentyną oraz alkoholami klasy odczynników.

Wymiary płyty 1200 x 600 x 0,5 mm

Wymiary płyty 1200 x 600 x 1 mm

UV stabilny

Cięcie, wiercenie, tłoczenie, nadruki termiczne i tuszem

Grawerowane laserem Fibrowym, cięcie laserem CO2

Our goal is to help people in the best way possible. this is a basic principle in every case and cause for success. contact us today for a free consultation. 

Practice Areas

Newsletter

Sign up to our newsletter