O firmie

O nas

30 lat Biznesu

 

W lipcu w 1991 roku w Radomiu, postanowiliśmy założyć firmę reklamową. Kupiliśmy nożyki, kilka arkuszy kolorowych folii i zrobiliśmy porządek w piwnicy. Ustawiliśmy na środku stół i z największą starannością zaczęliśmy wycinać literki na tablice reklamowe.

Takie były nasze początki ponad 30 lat temu…

 

Przez lata zmieniały się siedziby (całe szczęście ) i potrzeby klientów. Nie zmieniło się nasze zaangażowanie, sumienność i chęć do pracy. Obecnie dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom dostarczając najlepszej jakości produkty w jak najkrótszym czasie. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem grawerów w maszyny i materiały. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem amerykańskich laminatów firmy ROWMARK w Polsce. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty mosiężne i aluminiowe, niezbędne akcesoria oraz urządzenia pomocnicze. Nasza oferta zmienia się i wciąż powiększa, co sprawia, że posiadamy jeden z największych magazynów materiałów grawerskich w Polsce.

Czegoś nie mamy?

Prosimy o informację! Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu! ☺

 

  • apcentrum@apcentrum.com.pl
  • +48 785 186 188

 

Our goal is to help people in the best way possible. this is a basic principle in every case and cause for success. contact us today for a free consultation. 

Practice Areas

Newsletter

Sign up to our newsletter